/  O NAS

GRUPA CERBER jest jedną z pierwszych firm w województwie śląskim, zajmującą się ochroną techniczną i fizyczną. Swoje usługi świadczymy od roku 1992r.
Możemy pochwalić się pierwszą w województwie stacją monitorowania alarmów pożarowych założoną w 1994r. Jesteśmy obecni w województwach śląskim, opolskim i wielkopolskim, gdzie dynamicznie się rozwijamy. Naszą podstawową zasadą jest jakość świadczonych usług oraz dbanie o to, aby klient czuł się bezpiecznie. Wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone rozwiązania ochrony, wdrażamy technologie pozwalające na dalszy rozwój firmy.

Zadowolenie wielu klientów jest najlepszą miarą działalności GRUPY CERBER.

CERBER PROPERTY SP. Z O.O. S.K.A.

Spółka Cerber Property zajmuje się projektowaniem elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz świadczeniem usługi videomonitoringu polegającego na całodobowym monitorowaniu obrazów przekazywanych do stacji monitorowania z kamer stacjonarnych.

Spółka odpowiedzialna jest również za zarządzania i dysponowanie wszelkimi nieruchomościami i ruchomościami Grupy CERBER.

KONCESJA/CERTYFIKATY

CERBER FIRE SECURITY SP. Z O.O.

Spółka Cerber Fire Security zajmuje się projektowaniem, instalowaniem i konserwacją systemów:

  • przeciwpożarowych,
  • oddymiania,
  • detekcji gazu,
  • transmisji sygnałów.
  • Na mocy podpisanych umów współpracy z miejskimi i powiatowymi komendami Państwowej Straży Pożarnej spółka świadczy usługę monitoringu przeciwpożarowego. Zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki umożliwia spółce instalowanie, obsługę i obrót izotopowymi czujkami dymy – Zezwolenie PAA nr D-18950.
  • Spółka posiada ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności i wykonaną usługę na sumę gwarancyjną 1 000 000,00 zł. KONCESJA MSW NR L-0212/12.KONCESJA/CERTYFIKATY

CERBER GUARD SECURITY SP. Z O.O.

Spółka Cerber Guard Security zajmuje się zadaniami dotyczącymi fizycznej ochrony osób i mienia realizowanymi w postaci ciągłego (24 h/dobę 7 dni w tygodniu) monitoringu systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz systemów CCTV (videomonitoring) przy użyciu i współpracy patroli interwencyjnych – KONCESJA MSW NR L-0183/12.

KONCESJA/CERTYFIKATY

CERBER SERVICE SECURITY SP. Z O.O.

Spółka Cerber Service Security zajmuje się wykonywaniem projektów, instalowaniem, konserwacją i serwisowaniem systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz systemów CCTV – KONCESJA MSW NR L-0214/12.


KONCESJA/CERTYFIKATY

ZOSTAW SWÓJ NUMER

Oddzwonimy w ciągu kilku godzin.