/  OFERTA

Stacja monitorowania alarmów

Monitoring zdarzeń central alarmowych i przeciwpożarowych jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie obiektu. Nasza Stacja Monitorowania Alarmów jest czynna 24h na dobę dzięki czemu reakcja na jakikolwiek alarm jest natychmiastowa. Wszystkie centrale alarmowe instalowane przez naszą firmę posiadają komunikatory telefoniczne umożliwiające podłączenie do sieci monitoringu.

Oferujemy także:

 • urządzenia standardu GPRS używające sieci komórkowych do komunikacji. Jest to rozwiązanie przeznaczone szczególnie dla klientów, których obiekty znajdują się poza zasięgiem zwykłych sieci telefonicznych. Można stosować takie urządzenia jako drugi tor transmisji sygnałów alarmowych.
 • urządzenia certyfikowane, przeznaczone do central przeciw pożarowych, używające dedykowanej drogi radiowej. Posiadają one własną, unikalną częstotliwość, dzięki czemu nie istnieje możliwość odebrania fałszywego alarmu.

Systemy sygnalizacji włamania i napadu

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń systemów SWiN. Zajmujemy się instalacją większości systemów alarmowych dostępnych na rynku technologicznym. Zawsze dobieramy sprzęt zgodnie z preferencjami użytkownika, sugerując się wieloma czynnikami: położeniem obiektu, jego specyfikacją budowlaną, przeznaczeniem, wcześniejszymi zdarzeniami w obiekcie i jego sąsiedztwie itp.

Analiza zagrożeń przeprowadzana przez techników wraz z osobami zarządzającymi obiektem pozwala na dobranie najlepszych i sprawdzonych rozwiązań technicznych, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Każdy użytkownik może liczyć na współpracę z działem technicznym w zakresie instalacji systemu, szkolenia, rozwiązywania problemów wynikających z eksploatacji oraz naprawy w razie awarii. Na systemy sygnalizacji włamania i napadu udzielamy dwuletniej gwarancji oraz świadczymy serwis pogwarancyjny wszystkich elementów systemu.

Systemy sygnalizacji przeciwpożarowej

Proponujemy Państwu nowoczesne systemy ostrzegania przeciwpożarowego najlepszych światowych marek takich jak: BOSCH, ALGORINET, SCHRACK, SAGITTA, POLON-ALFA, ESSER oraz ARITECH.

Nasza oferta obejmuje:


 • wykonanie projektu instalacji p.poż. spełniającego wszystkie wymagane normy,
 • instalacja okablowania i urządzeń w fazie budowy obiektu,
 • podłączenie obiektu do stacji monitorowania alarmów,
 • szkolenie użytkowników systemu p.poż.

Wszystkie instalowane przez nas urządzenia są certyfikowane oraz spełniają normy bezpieczeństwa. Nad sprawnym działaniem całego systemu czuwa nasz dział techniczny będący w ciągłym kontakcie z użytkownikami systemu. Projektujemy i wdrażamy systemy przeciwpożarowe dla domów, instytucji oraz korporacji. Oferujemy także projektowanie i wykonanie systemów gaszeniowych i oddymiania renomowanych marek.

Systemy telewizji przemysłowej - CCTV

Monitoring to skuteczne rozwiązanie mające na celu odstraszenie potencjalnych włamywaczy oraz pomoc w ich identyfikacji i schwytaniu. Kradzieże i włamania stanowią 1/3 wszystkich przestępstw dokonywanych co roku. Oferujemy monitoring obiektów oparty na kamerach przemysłowych, jak również internetowych (przewodowych i bezprzewodowych). Naszą ofertę kierujemy do władz miast, władz osiedli, firm, urzędów, instytucji, lokali, sklepów oraz odbiorców prywatnych. Stosujemy urządzenia firm BOSCH, PELCO, SAMSUNG, D-MAX i wiele innych dostępnych na rynku.

Oferowane przez nas rozwiązania umożliwią Państwu wgląd do monitorowanych obiektów w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca. W zależności od preferencji zapisywanie danych z kamer w sposób ciągły (24 godziny na dobę) lub w przedziałach czasu zdefiniowanych przez klienta. Archiwizacja danych z kamer może odbywać się na profesjonalnych rejestratorach lub zwykłych komputerach stacjonarnych.

Ochrona fizyczna

Dysponujemy grupą interwencyjną umundurowaną i wyposażoną adekwatnie do wykonywanych zadań w środki przymusu bezpośredniego, środku łączności i broń palną. Wszyscy pracownicy są odpowiednio przeszkoleni oraz posiadają wymagane prawem licencje.

Monitoring pojazdów GPS

W naszej ofercie znajduje się także usługa monitoringu GPS pojazdów. Jest to najlepsze zabezpieczenie podczas kradzieży oraz forma kontroli pracowników. Monitoring obsługiwany jest przez operatora 24h na dobę. Oferuje wiele funkcji łącznie z rysowaniem przebytej przez pojazd trasy.

Transmisja danych odbywa się dwutorowo, dzięki czemu informacje o pozycji pojazdu są ciągle przekazywane do stacji bazowej. Stabilność i możliwości systemu pozwalają na monitorowanie wielu pojazdów będących w ciągłym ruchu.

Projekty instalacji

Klienci mogą znaleźć w naszej ofercie usługę projektowania instalacji.

Tworzymy projekty dotyczące wszystkich systemów związanych z ochroną:


 • projekty systemów SWiN,

 • projekty systemów przeciwpożarowych,

 • projekty systemów DSO ( Dźwiękowy System Ostrzegania),

 • projekty systemów gaszeniowych,

 • projekty systemów domofonowych,

 • projekty systemów telewizji przemysłowej CCTV,

 • projekty systemów kontroli dostępu.

ZOSTAW SWÓJ NUMER

Oddzwonimy w ciągu kilku godzin.